5/5 - (1 امتیاز)

ویلا سازی و طراحی ویلا

مهندسین ما در هنگام نظارت بر ساخت ویلا میگیرند زمین در چه نوع آب و هوایی قرار دارد. این بررسی باعث میشود طراحی ویلا نوع مصالح ساختمانی مورد استفاده مناسب را در نظر داشته باشد.

همچنین مهندسین ما در هنگام بازدید از زمین با مشاهده زمین ها و ویلاهای اطراف و بر اساس سلیقه کارفرما در نظر میگیرند چه نوع طراحی ویلایی مناسب آن زمین میباشد. که هم خوانی مناسبی با طیف بصری محیط داشته باشد.

نظارت بر ساخت ویلا

طراحی سازه ویلا

اگر میخواهید همان طرحی که طراحی شدست. انجام شود و در کل ساخته شود. می بایست پس از عقد قرارداد طراحی ویلا و اتمام پروژه طراحی ویلا، عقد قرارداد نظارت بر پروژه را با گروه معماری خانم مهندس متینه درویشیان به انعقاد برسانید.
بازدید از زمین قبل از طراحی ویلا تنها پس از عقد قرارداد توسط خود خانم مهندس متینه درویشیان با هماهنگی قبلی انجام میشود. از این رو برای اخذ مشاوره و دریافت قیمت ها با شماره 02126134297 تماس بگیرید.

طراحی و ساخت ویلا

قرارداد نظارت بر ساخت ویلا

قرارداد طراحی ویلا گروه معماری خانم مهندس متینه درویشیان قبل از بازدید از زمین شما در محل دفتر گروه معماری منعقد میگردد.
البته در بعضی از موارد میتواند این قرارداد پس از بازدید از زمین صورت گیردو در عین حال قرارداد قبل از طراحی ویلا انعقاد میگردد.

شرکت شهرک سازی

یک شرکت طراحی ویلا متشکل از چندین گروه مهندسی از جمله گروه مهندسی سازه، گروه مهندسی معماری و مهندسین برق و مکانیک میباشد.
گروه معماری خانم مهندس متینه درویشیان هم از این امر استثنا نیست. شما نقشه های طراحی ویلا خود را در تمام این دپارتمان های موجود دریافت خواهید نمود. این نقشه ها تمام دیتیل های اجرایی را شامل میشوند.

خرید زمین برای ویلا

باید خریدار زمین در هنگام خرید دقت لازم را داشته باشد. سومین معیار شیب زمین است. حتما برای این امر از نقشه برداری تپوگرافی استفاده کنید. شاید شیب زمین با چشم قابل اندازه گیری نباشد. اما همه ی زمین ها شیب دارند.
خاک از اولین معیارهای انتخاب زمین باید باشد. و بازدید از زمین قبل از طراحی ویلا نیز به همین منظور صورت میگیرد. دومین اعلان مهم ابعاد صحیح و بدون نقص زمین است.

نقشه برداری برای ساخت ویلا

مرکز ثقل ساخت ویلا، نقشه برداری است. همه چیز حول نقشه میچرخد، اگر نقشه تمام عیاری در دست نباشد، انتظار ویلایی درجه یک، یک انتظار واهی است. داستان به همین جا ختم نمی شود، گاه آن چه در اختیارمان است نقشه ای است درجه یک و اتفاقا تمام عیار، اما پیاده سازی دقیق آن بر زمین مغفول می ماند و کار خراب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *