درباره گروه معماری مهندس متینه درویشیان

ما متعقدیم نمونه کارها و پروژه های هر گروه معماری گویاترین و پویا ترین معرفی از یک گروه معماری محسوب می شود. از این رو برای معرفی گروه معماری مهندس متینه درویشیان پیشنهاد مینماییم نمونه کار طراحی ویلا ما را مشاهده کنید. تخصص ما طراحی ویلا مدرن، طراحی ویلا کلاسیک و طراحی ویلا نئوکلاسیک میباشد.

شرکت طراحی ویلا مهندس متینه درویشیان

شرکت طراحی ویلا مهندس متینه درویشیان به سرپرستی ایشان از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را به صورت رسمی در منطقه یک شهر تهران آغاز نمود. الویت ما طراحی ویلا و سپس طراحی ساختمانهای مسکونی و اداری میباشد. شرکت طراحی ویلا متینه درویشیان در منطقه شمال تهران مشغول به فعالیت میباشد. این مجموعه طراحی ویلا در راستای فعالیت حرفه ای معماری خود تاکنون پروژه های موفق متعددی را طراحی نمودند. که هر کدام به نوبه خود در منطقه جغرافیایی ارائه شده خاص و جذاب هستند. جهت ارتباط مستقیم با ما با شماره 02122957301 تماس بگیرید.

گروه معماری مهندس متینه درویشیان

عقد قرارداد طراحی ویلا

جهت عقد قرارداد با گروه معماری خانم مهندس متینه درویشیان کافی است ابتدا با شماره 02122957301 تماس بگیرید.

از مشاوره رایگان و تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید. پس از مراحل بالا قرار ملاقاتی برای شما تتظیم میگردد. در روز قرار ملاقات شما نقشه و مدارک زمین را همراه خود داشته باشید.

قبل از قرار ملاقات کارشناسان ما توضیحات در خصوص پکیج طراحی ویلا را به صورت شفاهی در اختیار شما قرار میدهند. این توضیحات شامل طراحی سازه، طراحی نما، طراحی تاسیسات برقی و مکانیکی، طراحی محوطه ویلا و طراحی داخلی ویلا میباشد.

توضیحات تکمیلی کارشناسان در خصوص برآورد هزینه ساخت و هزینه طراحی و پیشنهادات در خصوص متریال های مصرفی می باشد.

راه ارتباطی

جهت ارتباط مستقیم با ما با شماره 09122833770 تماس بگیرید.

طراحی ویلا
ما کیستیم و چه کاری انجام می دهیم

شایان توجه است هدف اصلی گروه معماری مهندس درویشیان ارائه خاص ترین طرح های معماری به کارفرمایان عزیز میباشد. گروه معماری آرشیتکت درویشیان با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراح و مهندس مجرب خود. برخورداری از امکانات گسترده اجرایی و عمرانی منطبق با معیارهای بین المللی و همچنین بومی سازی دانش و بکارگیری الگوهای روز معماری جهان. توانسته نقش به سزایی در طراحی و ساخت انواع پروژه های ویلایی، تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری، و شهری داشته باشد.