Rate this portfolio
طراحی ویلا آقای صفدریان به سبک معماری کلاسیک

شرکت طراحی ویلا مهندس متینه درویشیان

روه معماری مهندس متینه درویشیان به صورت تخصصی به مبحث دکوراسیون داخلی، معماری، طراحی داخلی و معرفی نمونه های برتر جهان و خصوصا طراحی ویلا میپردازد. ایده هایی نو و خلاقانه که با استفاده از بروزترین متریال ها و برندهای شناخته شده در دنیا میباشد. همچنین الگوبرداری و ساخت از نمونه های خارجی یکی دیگر از مهمترین فعالیت های این مجموعه محسوب می شود. ما معتقد بر آن هستیم، هنر معماری آن است که با کمترین امکانات و پایین آوردن هزینه های مازاد، مبنی بر استعدادهای خلاقانه و مساعدت از آموخته های علمی، میتوان هر آنچه را که در افکار و ذوق و سلیقه مان متصوریم عملی کنیم.

بر این باور هستیم یک معمار و دکوراتیو ارزنده در الویت باید روانشناس خوبی باشد. ما آنچه را که شما به آن می اندیشید و آرزو دارید. حدس نه بلکه مورد مطالعه و ارزیابی می کنیم. شما را به یقین خواهیم رساند که بدون هیچ تردیدی با ارزیابی تست تخصصی و روانشناسی معماری، چه فضا و امکاناتی برای شما ماندگار و با روحیه تان سازگاری دارد. ما خدمات طراحی ویلا خود را در سراسر ایران خصوصا دماوند و شهرهای شمالی کشور را به سبک مدرن و کلاسیک و نئوکلاسیک به شما تضمین میکنیم.

مشاوره طراحی و اجرا ویلا

ما در گروه معماری متینه درویشیان یک پکیج کامل طراحی ویلا را به شما ارائه میدهیم. این پکیج طراحی ویلا شامل؛ طراحی نما، طراحی سازه، طراحی تاسیسات برقی، طراحی تاسیسات مکانیکی، معماری داخلی میباشد. طراحی محوطه ویلا نیز با شرایط ویژه در این پکیج قابلیت افزودن دارد.

یک پیشنهاد عالی برای شما کارفرمایان گرامی، هیچ یک از قسمت های طراحی ویلا خود را حذف نکنید. امروزه ویلاهایی ارزش افزوده بیشتری فراهم میکنند. که جز به جز طراحی و فکر شده باشد. از این رو ما از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح لغایت 17 و پنجشنبه ها از ساعت 9 صبح لغایت 13 آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

طراحی ویلا به سبک مدرن و طراحی ویلاهای لوکس جزو تخصص گروه معماری مهندس متینه درویشیان محسوب میشود. جهت مشاهده نمونه کارهای دیگر به صفحه اینستاگرام خانم مهندس متینه درویشیان مراجعه نمایید. همچنین جهت تنظیم قرار ملاقات حضوری با شماره 02126134297 تماس بگیرید.

نمونه کارهای مشابه