طراحی استخر مدرن | گروه معماری متینه درویشیان

طراحی استخر مدرن

دکوراسیون اتاق خواب یا طراحی اتاق خواب مدرن شامل سرویس خواب ها، پرده اتاق خواب، کاغذ دیواری میباشد.

پلان استخر مدرن

قبل از هرچیز باید از هزینه‌های طراحی استخر مدرن آگاه باشید و بعد از آن به سراع طراحی پلان استخر مدرن بروید. قبل تر از آن فکر تامین آب استخر باشید. البته امروز در اطراف تهران با کامیون آب استخر تامین میشود.
در طراحی استخر مدرن، میزان متراژ محوطه نقش مهم و موثری دارد. با توجه به ویژگی‌های نقشه زمین و انتظارات استفاده کنندگان و برخی فاکتورهای مهم دیگر استخر ساختمان یا ویلا خود را طراحی کنید.
آب تاثیر شگرف درمانی دارد. اگر فضای تعبیه استخر را در خانه یا ویلا خود دارید. طراحی استخر مدرن را از دست ندهید. شما میتوانید برای درمان دیسک کمر از استخر خود استفاده کنید. البته که فضای کنار استخر بسیار مناسب مهمانی های شما نیز میباشد.
استخر یک ویژگی برای ساختمان یا ویلا شما محسوب میشود. از این رو سازندگان محترم دقیت داشته باشند که در هنگام ساخت حتما طراحی خود را به یک شرکت طراحی استخر خوب بسپارند.
گروه معماری خانم مهندس متینه درویشیان آماده عقد قرار داد طراحی استخر مدرن ویلا یا ساختمان مسکونی شما میباشد. گروه معماری درویشیان علاوه بر طراحی استخر مدرن در اجرا استخر مدرن نیز همراه شما خواهد بود.

صفر تا صد طراحی استخر

استخرها یا در داخل ساختمان یا در محوطه باز ساخته می‌شوند. طراحی استخر جزو شاهکارهای جذاب و مدرن از معماری ساختمان به شمار می‌روند. اگر شما هم یک ویلا در شمال دارید می‌توانید استخر خصوصی داشته باشید.
طراحی استخر برای هر محوطه سبز یا فضای آزادی قابل اجرا میباشد. این فکر غلط است که تنها در ویلا میتوانیم استخر داشته باشیم. امروزه در ساهتمان های بسیاری که جدید ساز هستند. طراحی استخر اتفاق می افتد. طراحی استخر مدرن مرسوم تر از طراحی استخر به سبک کلاسیک یا نئو کلاسیک میباشد.
شما با تماس با شماره 02126134297 از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.
برای طراحی استخر در ابتدای کار نیاز به نقشه و نحوه معماری دارد. همچنین قبل از اینکه شروع به ساخت استخر کنید. باید ساختمان را بازرسی نمایید که از نظر موقعیت مکانی و جغرافیایی، پتانسیل ساخت استخر را داشته باشد.
برخی از پروژه‌های ساخت و ساز که برجهای نوساز یا خانه ‌های ویلایی را پوشش می‌دهند. از همان ابتدای کار، مکانی را برای طراحی استخر مدرن و ساخت در نظر می گیرند. در برخی از ساختمان‌ها مکانی برای استخر وجود ندارد. اما این قابلیت وجود دارد که یک استخر را در محوطه فضای سبز داخل حیاط خلوت یا حتی محوطه باغ طراحی و اجرا نمود.
همچنین طراحی استخر روباز یا استخر سرپوشیده در سبک‌ها و مدل‌های مختلف امکان پذیر است. طراحی استخر بستگی به سلیقه صاحب خانه و طرز فکر مالک دارد. گروه معماری متینه درویشیان در حوزه طراحی استخر و ساخت استخر برای ویلا و باغ، زیباترین و خلاقانه‌ ترین طرح‌ها را ارائه می‌دهد. برای اجرا و طراحی استخر و تهیه طرح و نقشه اولیه، نرم افزارهای سه بعدی زیادی وجود دارد. طرح سه بعدی از استخر دقیقاً همان چیزی را که در آینده قرار است در ویلا، باغ یا حیاط خلوت یا محوطه فضای سبز بسازید. نشان می‌دهد
در اصول طراحی استخر مدرن پرداخت به ابعاد و اندازه‌ اهمیت دارد. ابعاد اندازه استخر شامل طول، عرض و عمق استخر همگی در نقشه مشخص شده میشوند. به طور استاندارد طول استخر باید به اندازه ۳ برابر یک انسان بالغ باشد؛ عمق آن می‌تواند حداقل یک متر باشد. انتخاب عمق استخر با توجه به نوع کاربری استخر که برای تفریح کودکان، سرگرمی موقت یا شنای حرفه‌ای به کار رود، انتخاب می‌شود.
در طراحی استخر برای محاسبه ابعاد و اندازه ‌ها، برای وجود هر نفر داخل آب استخر، یک فضای متوسط بر حسب متر مربع در نظر گرفته می‌شود تا هنگام حرکت، راحتی کامل داشته باشند و این فضا حدود ۵ متر مربع معرفی شده است.

طراحی تاسیسات در استخر

هنگام طراحی استخر ضد عفونی آب استخر و استفاده از مواد شیمیایی بی‌اثر بسیار اهمیت دارد. از همه مهمتر، کف و دیواره‌های استخر باید به خوبی آب ‌بندی شده باشد. اگر طراحی و ساخت استخر به گونه‌ای است که لوله‌کشی‌های آب ورودی به استخر و لوله‌کشی مخصوص تخلیه استخر به صورت متعدد در جوانب مختلف، ساخته شده باشد. حتماً هر قسمت به صورت مجزا باید آب‌بندی شده باشد.
طراحی استخر بدون در نظر گرفتن منبع تامین آب، کاری بیهوده و بدون ثمر است. استخر بدون آب، هیچ معنا و مفهومی ندارد. بنابراین برای ساخت استخر باید در نظر داشت استخرها نیاز به مقدمه‌ سازی و آماده سازی تاسیسات هم دارند. به طور مثال، نیاز دارید که محوطه اطراف استخر را ایمن‌سازی کنید. تا مشکلاتی برای شناگران بخصوص کودکان به وجود نیاید. برای این کار، لازم است میله‌ها یا حفاظ‌ هایی را اطراف استخر نصب کنید.
نکته دیگر در طراحی استخر، به خصوص استخرهای داخل ساختمان، توجه به مسیر لوله‌کشی آب و مسیر کابل‌های برق است. نمای استخر و موقعیت مکانی آن باید به گونه‌ای باشد که به راحتی بتوان وسایل ساخت و ساز را منتقل کرد یا برای تعمیرات و بازرسی اقدام نمود. تاسیسات سرمایشی و گرمایشی محوطه استخر، به خصوص استخرهای سرپوشیده در داخل ساختمان ضرورت دارد.

انواع مدل استخر مدرن
  • طراحی استخر روباز با محیط جنگل‌های استوایی و مدیترانه‌ای.

  • طراحی و ساخت استخر به سبک مدرن و فانتزی.

  • استخر خانوادگی در ویلا یا باغ با یک منظره شاد.

  • طراحی استخر با آبنما و نورپردازی.

  • محوطه سازی اطراف استخر با مبلمان و سایبان‌های چتری (استخر طبقه ای).

چهار چوب طراحی استخر مدرن

انتخاب اشکال مدور برای استخرها می تواند جلوه ی منحصر به فردی به فضای شما ببخشد. برای داشتن یک استخر خانگی مدرن خاص، خودتان را از چهار چوب اشکال زاویه دار خارج کنید. یک استخر با گوشه های خمیده و زاویه های فرورفته ایده‌ی منحصر به فردی برای طراحی استخر مدرن شماست.
سطح استخر خود را از سطح زمین بالاتر قرار دهید. با استفاده از یک رنگ خاص آن را تبدیل به یک نقطه ی کانونی در حیاط خود کنید. این نوع طراحی باعث چشم نوازی استخر شما در محوطه ساختمان میباشد.
استخر بدون لبه با شیشه های مات فضای استخر شما را به یک فضای استخر مدرن خصوصی تبدیل میکند. همینطوراستخر خود را رو به فضای سبز بسازید تا از منظره جذاب باغ خود لذت ببرید.
حتما برای استخر مدرن خود یک سکو و سرسره در نظر بگیرید. دنیای شیرین کودکان را شیرین تر کنید. برای ساخت یک فضای منحصر به فرد نیاز به یک طراحی عجیب و از بین بردن محیط زیست ندارید. خلاقیت به خرج دهید و گردآگرد یک درخت کهنسال استخر خود را بسازید و از آن به عنوان یک سایه بان استفاده کنید به همین سادگی. استخر خود را با محیط زیست تطبیق دهید.
صندلی های راحتی خود را درون استخر قرار دهید. تعجب نکنید کافی است سطح استخر خود را طبقه بندی کنید. این امر در زمانی که محوطه استخر کوچک است کاربرد دارد. استخر های طبقه ای گونه ای منحصر به فرد از استخرهای خانگی است که چهره ی جذابی را به فضای باغ و یا ویلای شما می بخشد.
تلفیق آبنما با استخر و لذت صدای آبشار و آرامش جنگل در باغ کوچک خانه ی شما می تواند یکی از لذت بخش ترین ایده های طراحی استخر خانگی باشد.
اگر خواهان یک استخر خانگی سرپوشیده هستید اما نمی توانید از لذت آب تنی زیر آفتاب بگذرید، پس می توانید بخشی از فضای استخر خود را به زیر آلاچیق استراحتگاه خود بیاورید و از هر دو لذت ببرید.
اگر ویلای شما لب ساحل است پس بهترین ایده برای شما استفاده از استخر بی نهایت و تلفیق آن با دریاست، مطمئنا این استخر در فضای حیاط ویلای شما خواهد درخشید.

برچسب ها
طراحی استخر مدرن پلان استخر مدرن صفر تا صد طراحی استخر طراحی تاسیسات در استخر انواع مدل استخر مدرن چهار چوب طراحی استخر مدرن